Ciekawe pasje celebrytów

ciekawe pasje celebrytów

Celebryci, choć mogą się pochwalić światową sławą i dużo większym niż znaczna część świata budżetem, czasem miewają niezwykłe pasje. Niektórzy lubią oddawać się zaskakująco przyziemnym przyjemnościom, zupełnie jak zwykli ludzie, podczas gdy inni korzystają ze swoich pieniędzy i znajdują zadowolenie w ciekawych aktywnościach. Przekonaj się, jakie intrygujące lub zaskakujące pasje mają niektórzy celebryci.

Angelina Jolie czy Tomb Raider?

Znana wszystkim aktorka chyba jako jedna z niewielu może utożsamiać się z graną przez siebie postacią. O tym, że Angelina Jolie miewa ciekawe, żeby nie powiedzieć dziwne, pomysły przekonaliśmy się już wtedy, gdy okazało się, że nosiła na szyi ozdobę z krwią swojego byłego partnera. Niezwykłe jest jednak również jej hobby, bowiem aktora pasjonuje się kolekcjonowaniem noży. Dokładniej mówiąc, sztyletów. Ma już ponoć całkiem pokaźną kolekcję tych przedmiotów, a zamiłowaniem do nich zaraziła ją mama. Teraz Angelina przenosi swoją pasję na dzieci — szczególne zainteresowanie podobno wyraża Maddox.

Trochę adrenaliny w życiu

Fakt, że wśród celebrytów można znaleźć miłośników sportów ekstremalnych, chyba nie zaskakuje nikogo. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że z pewnością mogą sobie pozwolić na najlepszych instruktorów i sprzęt. Jednym z miłośników adrenaliny jest aktor Zac Efron, który już w młodości uwielbiał jazdę na deskorolce i surfowanie. Obecnie angażuje się w nieco ekstremalne sporty, jak pływanie z rekinami czy skok na bungee. Nawet Leonardo DiCaprio nie odmówi odrobiny dobrej zabawy z adrenaliną w tle. Aktor lubi przede wszystkim sporty wodne, takie jak wakeboarding czy flyboarding.

Do biegu, gotowi, start

Z pewnością można znaleźć wielu celebrytów, którzy pasjonują się wyścigami pod różną postacią, sami uwielbiają biegać czy nawet biorą udział w maratonach. Przykładem jest chociażby Matthew McConaughey. Jednak pasjonatem rozrywki, która zaskoczy chyba każdego, jest Mike Tyson. Niewiele osób spodziewa się, że lubi on oglądać zawody gołębi. Co roku zjawia się jako widz, choć pojawiają się również głosy, że sam startuje w zawodach razem ze swoimi pierzastymi podopiecznymi. Miłość do tych ptaków pojawiła się u Tysona podobno już w dzieciństwie, a jego pierwsze zwierzę z tego gatunku zostało nazwane przez niego Julius.

Pokerowa twarz Bena Afflecka

Nie wydaje się zaskoczeniem fakt, że niektórzy celebryci lubią przetestować swoje szczęście w różnych grach hazardowych. Zwykle jednak nie spodziewamy się, że są w tym naprawdę dobrzy. Przykładem jest aktor Ben Affleck, który miał taką passę, że aż doczekał się zakazu gry w blackjacka w jednym z kasyn Las Vegas. Tak naprawdę aktor został oskarżony o liczenie kart i choć może bez przeszkód korzystać z innych gier, do tej jednej może już tylko wzdychać z daleka. Jego największa wygrana to 800 tysięcy dolarów, z którymi Affleck opuścił kasyno 20 lat temu. Od tamtej pory grywa jedynie sporadycznie lub wcale, bo pojawiły się podejrzenia, że hazard stał się w jego życiu problemem. Zamiłowanie do gier z odrobiną adrenaliny pokazuje jednak, że Ben Affleck to człowiek taki jak każdy z nas. Wszyscy możemy bowiem zagrać w kasynie, spróbować swojego szczęścia i kto wie, może powtórzyć dobrą passę aktora? Nie trzeba w tym celu wybierać się do Las Vegas, wystarczy skorzystać z pewnych kasyn online, które zapewniają bezpieczną rozrywkę. Aby jednak była ona rzeczywiście przyjemną zabawą, warto odwiedzać jedynie sprawdzone strony, które jasno przedstawiają zasady i warunki gry, tak jak ma to miejsce na platformach typu VegasSlotsOnline.

Królowa sceny i pszczół

Beyoncé to przede wszystkim wielka gwiazda muzyki pop, ale w swoim wolnym czasie robi znacznie więcej niż tworzenie nowych melodii. Piosenkarka przyznała w jednym z wywiadów, że ma swoje ule i co roku uzyskuje z nich sporą ilość miodu. Artystka ujawniła, że za jej niezwykłą pasją kryją się praktyczne powody. Jej dwie córki borykają się z wieloma alergiami, a miód znany jest ze swoich zdrowotnych właściwości.

Zaskakująca Paris Hilton

Paris Hilton to z pewnością kobieta niezwykła, ale jej pasja jest jeszcze bardziej zaskakująca. Celebrytka uwielbia bowiem polować. Jej zwierzyną są jednak żaby. Oczywiście zwierzęta wychodzą z tej rozrywki całe, bowiem są zbierane do wiadra, a następnie wypuszczane wolno. Celebrytka oddaje się tej pasji na swoich rozległych posiadłościach, z których jedna znajduje się na prywatnej wyspie. To z pewnością niezwykłe zamiłowanie jak na dziedziczkę fortuny. Na szczęście jednak takie hobby jest raczej niegroźne, zakładając oczywiście, że żabom faktycznie nie dzieje się żadna krzywda. Mimo wszystko inna pasja celebrytki, odnawianie odbiorników radiowych, zdaje się znacznie bardziej godna pochwały.

1120 / zawsz