Shopping cart

Magazines cover a wide array subjects, including but not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

  • Home
  • artykuły
  • Najlepsze darmowe narzędzia analityczne dla Instagrama
artykuły

Najlepsze darmowe narzędzia analityczne dla Instagrama

Instagram darmowe narzędzia do analizy Instagrama
Email :23

Darmowe narzędzia do analizy Instagrama

Bezpłatne narzędzia i aplikacje analityczne dla Instagram mają kluczowe znaczenie dla oszczędzania czasu i poprawy wyników (a także ich używanie wiąże się z bardzo niskim ryzykiem wpadki, ponieważ, cóż… są bezpłatne). Jeśli chodzi o treści na Instagramie, niezwykle ważne jest, aby dowiedzieć się, gdzie naprawdę dobrze sobie radzisz, a gdzie Ci jeszcze brakuje zaangażowania. Bez odpowiednich danych i narzędzi analitycznych na Instagramie nigdy nie dowiesz się, czy to, co robisz, przynosi Ci korzyści, czy też możesz zrobić więcej, aby zaangażować się i zwiększyć liczbę obserwujących. 

Chociaż istnieje wiele aplikacji analitycznych dla Instagrama, które pomogą Ci dowiedzieć się, gdzie radzisz sobie świetnie, a i gdzie możesz jeszcze trochę się poprawić, znalezienie najlepszego narzędzia może być trudnym zadaniem. Dodatkowo, gdy masz mniejszy budżet marketingowy (lub nie masz go wcale!) do pracy w każdym miesiącu, znalezienie darmowego narzędzia, które jest również skuteczne, jest wyzwaniem. Zawsze możesz też zagrać w Ice Kasyno, by wygrać trochę pieniędzy i zakupić za nie profesjonalne narzędzia analityczne.

Ale nie martw się, jeśli nie chcesz wydawać ani grosza! Dzisiaj zaprezentujemy Ci wszystkie nasze ulubione bezpłatne narzędzia analityczne na Instagramie, z których możesz zacząć korzystać już dziś.

7 darmowych narzędzi analitycznych na Instagramie, których powinieneś używać

Nie da się ukryć, że silna intuicja, doświadczenie i dużo entuzjazmu bardzo pomagają, jeśli chodzi o rozwój na Instagramie. Jednak dzisiaj nie zajdziesz zbyt daleko w tych sprawach. Jeśli chcesz, aby Twoja obecność na Instagramie rosła, potrzebujesz odpowiedniej analityki. A jeśli masz napięty budżet, bezpłatne narzędzia analityczne na Instagramie są tym, czego potrzebujesz.

Obecnie analityka Instagrama jest dostępna zarówno na samej platformie, jak i na wielu usługach poza platformą. Porozmawiajmy o nich.

Profil na Instagramie zawiera wiele wskaźników. Te dane mogą Ci powiedzieć, jak skuteczna jest Twoja strategia promocyjna lub kampania marketingowa. Narzędzia analityczne pomagają śledzić te dane. Zwykle istnieje wiele narzędzi analitycznych do podejmowania decyzji, które pomogą Ci podjąć:

  • co publikować;
  • kiedy pisać;
  • z kim się reklamować;
  • jakie marki promować;
  • gdzie możesz kupić reklamy w najlepszej cenie.

Narzędzia analityczne przydają się zarówno doświadczonym instagramerom, jak i nowicjuszom. I chociaż możesz się bez nich całkowicie obejść, oszczędzają dużo czasu i wysiłku. Dowiedz się teraz, jak możesz rozwijać skutecznie swoje konto dzięki najlepszej w swojej klasie usłudze analityki dla Instagrama. Oto nasze propozycje:

Open Benchmarks

Open Benchmarks to bezpłatny zasób, z którego możesz skorzystać, aby odkryć obszary, w których odnosisz sukcesy, oraz inne miejsca, które mogą skorzystać z dodatkowej uwagi, aby pomóc Twojemu kontu w rozwoju. To darmowe narzędzie do metryk pomaga porównać Twoje konto z innymi, które mają taką samą liczbę obserwujących, aby zobaczyć, jak sobie radzisz. Jeśli jesteś twórcą treści, menedżerem mediów społecznościowych, małą firmą lub po prostu ciekawią Cię statystyki Twojego konta na Instagramie, dostęp do wiarygodnych, aktualnych informacji, które pomogą Twojemu kontu w rozwoju i sukcesie, jest koniecznością.

Dzięki otwartym testom porównawczym uzyskasz zestawienie skuteczności konta od współczynnika wzrostu liczby obserwujących, przez współczynnik konwersji, zasięg i wyświetlenia, po współczynnik zaangażowania i nie tylko, a także porównać je z innymi podobnymi kontami. Najlepszą częścią tego bezpłatnego narzędzia analitycznego jest to, że możesz dokładnie określić, w jakim stopniu jesteś w tyle lub w jakim stopniu odnosisz sukcesy w porównaniu z innymi kontami. Otrzymasz prawdziwe, wiarygodne i bezpłatne dane, na które możesz liczyć codziennie. Stanowią one silną pomoc w Twojej strategii online. Dowiedz się więcej na temat swojego konta instagramowego i zacznij sprawdzać, na czym odstajesz od konkurencji.

Instagram darmowe narzędzia do analizy Instagrama
Czy znasz te darmowe narzędzia do analizy Instagrama?

Instagram Insights

Natywna analityka Instagrama, do której możesz uzyskać dostęp w standardowej aplikacji, poprawiła się na przestrzeni lat. To narzędzie jest przydatne do rozbijania danych demograficznych, wyświetleń profilu, wskaźników zaangażowania, zasięgu i najbardziej popularnych postów na Twoim Instagramie. Ponadto niedawno wprowadzono także analitykę IGTV i Story, abyś mógł być zawsze na bieżąco.

Chociaż nie jest to najbardziej przyjazne dla użytkownika narzędzie i nie można go nawet używać na komputerze (tylko w aplikacji mobilnej!), zapewnia dobry podstawowy przegląd statystyk na Instagramie zarówno dla poszczególnych postów, jak i całego konta.

Creator Studio

Chociaż możesz korzystać z wbudowanej funkcjonalności Instagram Insights w aplikacji Instagram, Creator Studio jest również doskonałym darmowym narzędziem do śledzenia wyników na Instagramie. Możesz śledzić swoje analizy od 7-dniowego do 30-dniowego okresu i mierzyć swoje zaangażowanie oraz współczynnik konwersji z platformy.

A bonus? Jeśli jesteś dodatkowo użytkownikiem Brand Collabs Manager, możesz śledzić swoje dane podczas współpracy nad marką w Creator Studio.

Iconosquare

Iconosquare to przydatne narzędzie na Instagramie, które nie tylko pozwala zaplanować treści z wyprzedzeniem, ale także śledzić statystyki dotyczące konta. Raport analityczny śledzi Twoje zaangażowanie, wrażenia, zasięg i przedstawia wyniki Twoich relacji na Instagramie.

Jeśli chcesz przeprowadzić audyt całego konta, możesz podłączyć swój Instagram za darmo, a oni wyślą Ci bezpłatną recenzję tego, gdzie Twoje konto ma się dobrze i które obszary możesz poprawić.

Squarelovin

Dzięki bezpłatnemu narzędziu do analizy Instagrama Squarelovin zapewnia analizę postępów na Twoim koncie w ciągu roku. Możesz otrzymywać raporty miesięczne lub cały podział swoich postów według miesiąca, dnia, a nawet godziny!

Będziesz także mógł ocenić, jakie są zainteresowania Twoich obserwujących, jak zwiększyć zaangażowanie w Twoje posty, a nawet odkryć najlepszy czas na publikowanie na swoim koncie na podstawie tego, kiedy Twoi obserwatorzy są online.

Pixlee

Jeśli chcesz obliczyć swój (lub kogoś innego!) dokładny wskaźnik zaangażowania, Pixlee oferuje bezpłatny kalkulator zaangażowania na Instagramie, z którego możesz skorzystać. Jeśli więc pracujesz z marką, która musi znać dokładnie te dane lub szukasz z kimś współpracy i potrzebujesz tych informacji, możesz wskoczyć do Pixlee na Instagramie, a to narzędzie obliczy wszystko za Ciebie. Łatwe i bezpłatne. Dokładnie tak, jak lubimy.

Keyhole

Dzięki Keyhole możesz mierzyć swoje kampanie i wpływ za pomocą narzędzia do analityki Instagrama. Chociaż nie mają opcji bezpłatnej na całe życie, ich 7-dniowy bezpłatny okres próbny oferuje możliwość śledzenia kampanii na Instagramie za pomocą hashtagów, mierzenia ROI twórców treści i tworzenia raportów, które są gotowe do użycia przez klienta.

Inne opcje

Oczywiście dostępne są także inne opcje, takie jak:

Nazwa programuWersja mobilnaWersja stacjonarna
trendHEROTAKTAK
HypeAuditorNIETAK
PhlanxNIETAK
FalconTAKTAK

Podsumowanie

Teraz, gdy masz już zestawienie wyników na Instagramie i miejsca, w których powinieneś skupić więcej czasu i uwagi, nadszedł czas, aby zebrać te informacje i podnieść poziom treści na Instagramie. Dowiedz się, jak tworzyć lepsze podpisy na Instagramie, więcej o rolkach, a nawet zasponsoruj swoje własne treści na Instagramie! Dzięki nowym umiejętnościom możesz oficjalnie zostać twórcą treści – już dziś znajdź sobie pracę w mediach społecznościowych.

Darmowe narzędzia do analizy Instagrama / 1161 / zawsz

Comments are closed

Podobne artykuły

error: Najlepsze anegdoty, ciekawostki i dowcipy :-)