Shopping cart

Magazines cover a wide array subjects, including but not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

artykuły

Anegdoty.pl w nowym wydaniu

nowe anegdoty
Email :32

Od teraz (ostatnie dni kwietnia’24) nasz internetowy serwis z humorem i ciekawostkami wygląda inaczej. Ładniej i nowocześniej. Jest bardziej funkcjonalny i przejrzysty, choć pewnie wiele jest osób, które przyzwyczaiły się do jego dotychczasowego wyglądu.

To kolejna odsłona Anegdoty.pl, na którą zdecydowaliśmy się w blisko 20-letniej historii naszego serwisu. Nowy layout, to równocześnie nowe wyzwania przed naszą redakcją. Będziemy wkrótce wprowadzać nowe pomysły, do tego rozszerzać te kategorie serwisu, które już funkcjonują. Będziemy dodawać kolejne strony tematyczne z dowcipami i anegdotami. Będą nowe ciekawostki z życia kolejnych znanych ludzi z historii świata.

Wciąż powiększamy tematykę publikowanych ciekawostek i ten kurs będzie utrzymany. Pojawią się też materiały poważniejsze lub też całkiem poważne, równocześnie mające ciekawe treści.

Na górnej ilustracji dla przypomnienia fragment screena dotychczasowej strony głównej, niżej jest fragment jej obecnego wyglądu, w dniu gdy piszemy te słowa. Jak widać, zostajemy z kolorowym, dużym logo, do którego również nasza redakcja się przyzwyczaiła.

A tym, którym być może nie spodoba się nowy layout, napiszemy tak: dotychczas na stronie głównej było tylko 10 najnowszych artykułów (podstron). Teraz na stronie głównej jest natychmiastowy dostęp do kilkudziesięciu (nie liczyliśmy, 80, może nawet 100. podstron). Bez wchodzenia na kategorie, każdy odwiedzający ma pod ręką o wiele więcej materiałów do eksplorowania. Każdy odwiedzający szybko znajdzie to, co chce przeczytać!

Życzymy czytelnikom dużo uśmiechu i obiecujemy kolejne ciekawe materiały w Anegdoty.pl!

nowe anegdoty
Nowe anegdoty – teraz Anegdoty.pl wyglądają inaczej

Comments are closed

Podobne artykuły

error: Najlepsze anegdoty, ciekawostki i dowcipy :-)